x تبلیغات
آموزشگاه آرایشگری

ترفندهای ساده برای آرایش چشم های افتاده

 

در این مطلب با آموزشگاه آرایشگری دترلند، بهترین آموزشگاه آرایشگری زنانه در تهران همراه باشید. راهنمایی های زیر شما را با  نکات مربوط به آرایش چشم افتاده آشنا می کند.

آموزشگاه آرایشگری دترلند با مجوز فنی حرفه ای و با ضمانت یادگیری حرفه ای برای ورود به بازار کار در رشته های آرایشگری، دوره های مختلفی مانند آموزش تاتو خط چشم، آموزش پاکسازی پوست ، آموزش آرایش زنانه و .... را برگزار می‌کند.

چشمهای افتاده زیبا هستند و باید با آرایش چشم جشن گرفته شوند ، نه اینکه توسط آنها پنهان شود. با این وجود ، ما می توانیم ناامیدی در وقت گذراندن در ظاهر کاملاً آرایشی چشم دودی چشمگیر را درک کنیم ، فقط برای اینکه در صورت کامل بودن کاملاً نامرئی باشد. اما اگر چیزی از افراد مشهور مانند جنیفر لارنس ، سلنا گومز و بلیک لایلی یاد گرفته ایم ، وقتی تعداد آرایش چشم خیره کننده ای که می توانید هنگام چشمان کلاه دار بپوشید ، محدودیت وجود ندارد.

آرایش روی چشمهای کلاه دار دشوارتر نیست و شما نمی توانید هر نوع ظاهری را که می خواهید انجام دهید" ، اضافه می کند که شما فقط باید "یک روش متفاوت برای استفاده" را پیاده کنید. در ادامه بخوانید نه تنها یک آموزش آرایشی زرق و برق دار ، بلکه همچنین یک توضیح دهنده در مورد اینکه چشمهای کاملاً کلاه دار چیست و چگونه آنها را برجسته کنید.

چشم افتاده چیست؟

اولین موارد اول: بگذارید شکل چشم شما را تعیین کنیم ، و اینکه آیا واقعاً چشمهایتان کلاه دار است یا نه. آینه ات را گرفتی؟ خوب "یک راه آسان برای تشخیص اینکه آیا شما دارای فرم چشم کلاه دار هستید نگاه مستقیم به آینه با چشمان باز است. اگر پوست پلک فوقانی شما روی چین طبیعی شما ریخته شود و نزدیک یا بالای خط مژه شما قرار بگیرد ، این یک فرم چشم کلاه دار است. " در غیر این صورت ، ممکن است حالت چشمی دیگری (به همان اندازه گرگ) داشته باشید ، مانند چشم های گرد ، چشم بادامی ، یا چشم های رو به پایین.

 

حال ، اگر فکر می کنید ، چرا چشمهای کلاه دار به روش دیگری برای آرایش چشم نیاز دارند؟ ما شما را به دست آوردیم این آرایشگر می گوید: "به دلیل پوست تا شده ، چشم تمایل به کوچکتر به نظر می رسد." بنابراین ، "اگر روش استفاده برای سایر اشکال چشم روی چشم کلاه دار استفاده شود ، می تواند باعث افتادگی و کوچکتر شدن چشم شود." اما هرگز نترسید: فقط کافی است چند نکته ساده ، نکات و تکنیک ها را بخوانید - برای اطلاعات بیشتر به ادامه مطلب بروید.

 

نکات آرایشی برای چشمهای افتاده

اولین ترفند آرایش برای برجسته شدن چشمهای کلاه دار ، بازگشت نوجوان است (در یک روش خوب). رنه می گوید: "برای اینکه خط چشم در خط مژه بالای چشم کلاه دار برجسته تر شود ، من روشی به نام تنگ کردن را توصیه می کنم." "برای محکم کردن ، یک مداد خط چشم مقاوم در برابر انتقال به ریشه مژه ها و خط آب فوقانی خود بمالید." ما این موارد مورد علاقه خط چشم ضد آب را توصیه می کنیم.

 سپس ، برای اینکه جلوه کمتری به نظر برسد ، "من اولین مداد چشم سیاه خود را خریداری کردم" و بیشتر شیک بزرگ شده ، "از یک برس مدادی استفاده کنید تا آستر را کمی لکه زده و پخش کند ، بنابراین یک خط نرم و منسجم در سراسر درب است. این تکنیک نه تنها باعث بزرگتر و بلندتر نشان دادن چشم می شود بلکه باعث پر شدن مژه ها می شود. " ترفند دیگری که این نگاه را از دوران دبیرستان بالا می برد؟ او می گوید: "هنگام استفاده از خط چشم ، فقط یک خط ظریف روی یک سوم داخلی چشم خود قرار دهید." این روش "چشم ها را روشن تر نشان می دهد و به سایه چشم ها اجازه می دهد تا ظاهر شوند."

 علاوه بر این نکات مربوط به آرایش ، داشتن یک آرایش چشم ساده و کلاه دار نیز مفید است. خط چشم بالدار و آرایش چشم گربه ای بسیار خوب است ، اما اگر به دنبال چیز متفاوتی برای روزمره هستید ، با استفاده از این آرایشگر مجری این چهره را امتحان کنید:

 

۱. با پرایمر شروع کنید

یک پرایمر چشم را به طور یکنواخت در کل پلک بزنید تا از انتقال رنگ جلوگیری شود. رنه می گوید: "یک آغازگر سایه چشم ضروری است ، این اطمینان حاصل می کند که آرایش شما استفاده می کند ، چین نمی خورد و سایه چشم پر جنب و جوش تر به نظر می رسد."

 

۲. حالت چشم خود را بررسی کنید

مثل همیشه ، همه چیز در مورد زاویه است. "هدف این است که با بلند کردن و باز کردن چشم ، شکل آن را تغییر دهید. برای انجام این کار ، مستقیم و در چشمان آینه در چشمان خود نگاه کنید و به آرامی نگاه کنید. ”

 

۳. چین "جدید" خود را ایجاد کنید

با استفاده از یک برس چین دار و نرم، احساس استخوان ابرو خود را ایجاد کنید و با حرکت دایره ای کوچک استخوان را در سایه روشن و خنثی برای رنگ پوست خود قرار دهید. این حرفه می گوید: "این یک روش آسان برای ترسیم چین است ، و رنگ همچنین به عنوان یک سایه انتقالی برای رنگ های اضافی اضافه می شود."

 

۴. عمق و بعد را اضافه کنید

سایه سایه چشم عمیق تری را به دو سوم بیرونی درب مخلوط کنید. رنه توصیه می کند: "از استفاده از سایه عمیق بیشتر از نقطه مرکزی درب خودداری کنید تا از بسته شدن چشم جلوگیری کنید."

 

۵. خط مژه پایین را وصل کنید

همان سایه تیره را به خط مژه پایین در گوشه بیرونی بزنید. وی توضیح می دهد: "بیشتر اوقات با درپوش کلاه دار ، درب بالا از خط مژه پایین است." برای کمک به ظاهر چشم به جای پایین ، "در فضای خالی نگاه کنید و سایه بکشید تا شکل چشم کشیده شود و آن را به سمت بالا بکشید".

 

۶. سایه چشم روشن را انتخاب کنید

سایه روشن تری به گوشه های میانی و داخلی پلک بزنید. رنه توصیه می کند: "این می تواند سایه مات روشن تر و یا حتی براق باشد." "این سایه را در اطراف لبه ها مخلوط کنید تا به طور یکپارچه در سایه های دیگری که اعمال کرده اید پخش شود."

 

۷. هایلایتر ، آستر ، سپس مژه

این آرایشگر می گوید: "برای به پایان رساندن ظاهر ، دوست دارم کمی براق کننده یا کانسیلر اضافی به گوشه داخلی چشم اضافه کنم تا روشنایی اضافی ایجاد شود ، خط چشم را با خط چشم مقاوم در برابر انتقال برای تعریف ایجاد کند و ریمل بزنم." برای قدرت اصلی ، فرمول ضد آب را امتحان کنید.

آشنایی با انواع اکستنشن مژه

 

 

در این مطلب با آموزشگاه آرایشگری دترلند، بهترین آموزشگاه آرایشگری زنانه در تهران همراه باشید. راهنمایی های زیر شما را با انواع اکستنشن مژه آشنا می کند.

آموزشگاه آرایشگری دترلند با مجوز فنی حرفه ای و با ضمانت یادگیری حرفه ای برای ورود به بازار کار در رشته های آرایشگری، دوره های مختلفی مانند آموزش پلاسماجت، آموزش گریم و خودآرایی ، آموزش ریباندینگ و .... را برگزار می‌کند. برای اطلاعات بیشتر به سایت deterland.com مراجعه کنید.

استفاده از مژه ثابت می کند که دیگر فقط یک روند نیست ، بلکه برای ماندن در اینجا هستند.

 

بنابراین با وجود بسیاری از افراد که تصمیم می گیرند به دنیای مژه های طولانی تر و مفرح شیرجه بزنند ، این س comesال پیش می آید که "کدام نوع برای من بهترین است؟"

 

ما اینجا هستیم تا همه چیز را در مورد انواع مختلف اکستنشن مژه به شما بگوییم و یک تصویر واضح به شما ارائه دهیم. بنابراین ، در بین مینک ها و مصنوعات ، شما را تحت پوشش قرار دادیم! در اینجا موارد اضافی مژه و مضراب و تعداد واقعی آنها در واقع چند مورد است. بعد از اتمام خواندن این مقاله ، با هر گزینه ای که با مژه های مژه دارید آشنا خواهید شد. حتی هنگام رزرو وقت برای انجام آنها اطمینان خواهید داشت!

 

1.   اکستنشن مژه راسو

مژه های راسو اخیراً در افراد مشهور زیادی دیده می شود ، فقط به بیانسه نگاه کنید! چه چیزی باعث جذابیت آنها حتی در هالیوود می شود؟ خوب ، مایک ها به دلیل واقعی و طبیعی بودن بدنام هستند. بنابراین بیدار شدن با مژه های کامل کافی نیست - آنها همچنین از موهای واقعی ساخته شده اند! برای هر کسی که به دنبال ظاهری طبیعی و سبک تر است واقعاً ایده آل است.

بنابراین ، برای یادآوری ، زیرا آنها از موهای واقعی ساخته شده اند ، واقعی به نظر می رسند. درباره ارتقاgrade مژه های اصلی خود صحبت کنید!

یکی دیگر از ویژگی های قابل تشخیص مژه های راسو شامل طبیعت سبک و پر آنها است (بسیار نازک هستند) ، لایه برداری آنها را برای ظاهری چشمگیر تر آسان می کند! از آنجا که این مژه ها بسیار نازک هستند ، ماندگاری بیشتری دارند زیرا مژه های طبیعی شما را خیلی سنگین نمی کنند!

در مجموع ، مژه های راسو برای یک ظاهر طبیعی و در عین حال سرحال ، عالی هستند!

 

2.   مژه های راسوی مصنوعی

مثل مژه های راسو ، اما مصنوعی! پس چرا این نوع؟ برای مبتدیان ، آنها تمایل دارند که همان حالت و مژه مژه های راسو معمولی را داشته باشند ، اما با هزینه کمتری. اگر نمی خواهید از موهای واقعی استفاده کنید ، آنها یک گزینه عالی وگان نیز هستند!

یک مزیت جالب دیگر در مورد این نوع مینک است؟ اگر خیس و راحت شوند ، اثر حلقه ای خود را از دست نخواهند داد؟

 

3.   اکستنشن مژه سمور

مژه های سمور که از خز سمور (یک حیوان جنگلی که در بسیاری از مناطق روسیه و سیبری یافت می شود) وجود دارد ، واقعاً شبیه مژه های میناک هستند.

 

تنها تفاوت؟ اکستنشن مژه های نرم ، باریک ترین نوع اکستنشن مژه است و برای افرادی که مژه های لاغر طبیعی دارند و نمی توانند گزینه های ضخیم تری استفاده کنند بسیار مناسب است. این مژه ها بر روی مژه های طبیعی شما سنگینی نمی کنند و ظاهری کاملاً طبیعی دارند. این مفهوم هنوز در اکثر مکان ها نسبتاً نادر است ، بنابراین بسیاری از سالن ها این گزینه را نخواهند داشت .. اما خوب است از اطراف بپرسید!

 

4.   اکستنشن مژه ابریشمی

یک گزینه عالی برای کسانی که به بعضی از خزها حساسیت دارند ، می خواهند هزینه کمتری خرج کنند یا گیاهخوار هستند!

اکستنشن مژه های ابریشمی هنگامی که به ظاهر طبیعی و ضخامت مژه ها می رسد ، محیط لذت بخشی بین مینک و مصنوعی است. یک ویژگی منحصر به فرد که تمایل به مژه های ابریشمی دارد ، ظاهر کامل آن است. آنها در پایین ضخیم تر هستند و به تدریج در انتها نازک می شوند ، و ظاهر آن مایع کامل تر است.

5.   مژه مصنوعی

مسلماً دراماتیک ترین نوع اکستنشن مژه ، مژه های مصنوعی مژه های ابتکاری برای ظاهری پررنگ و پرزرق و برق هستند. همانطور که از نام این نوع مژه ها مصنوعی است ، به این معنی است که از هیچ نوع خز واقعی ساخته نشده اند. این بدان معنی است که می توان آنها را با قیمت قابل توجهی ارزان تر نیز یافت.

یک فایده؟ این مژه ها آنقدر پر و پررنگ هستند که دیگر نیازی به ریمل زدن و سایر لمس ها ندارند!

از آنجا که مژه های مصنوعی مژه کمترین مژه های طبیعی این گروه هستند ، کاملاً مناسب برای موارد خاص و مواردی هستند که واقعاً می خواهید بیانیه بزنید. این مژه ها هرگز قادر به چشمان شما نیستند!

بنابراین ، آیا شما آماده غرق شدن در دنیای مژه ها هستید؟ هیچ راهی بهتر از این نیست که آنها را در آسایش خانه خودتان انجام دهید! به همین دلیل است که گزینه مناسبی برای استفاده از مژه های جدید و جذاب شماست. برای برداشتن اولین قدم ، فقط کافی است یک سری از مژه ها را رزرو کنید و برای یک تجربه کاملا جدید مژه آماده شوید.

 

راهنمای کامل آشنایی با ابزارهای اکستنشن مژه

 

در این مطلب با آموزشگاه آرایشگری دترلند، بهترین آموزشگاه آرایشگری زنانه در تهران همراه باشید. راهنمایی های زیر شما را با  انواع ابزار اکستنشن مژه آشنا می کند.

آموزشگاه آرایشگری دترلند با مجوز فنی حرفه ای و با ضمانت یادگیری حرفه ای برای ورود به بازار کار در رشته های آرایشگری، دوره های مختلفی مانندآموزش شینیون مو ، آموزش آرایش زنانه ،  آموزش اکستنشن مژه .... را برگزار می‌کند. برای اطلاعات بیشتر به سایت deterland.com مراجعه کنید.

ابزارهای لازم برای اکستنشن مژه

چگونه بهترین لوازم اکستنشن مژه را انتخاب کنیم؟ برای ارائه خدمات خارق العاده برای همه مشتریان ارزشمند خود ، شما به محصولات و ابزارهای مژه با بهترین کیفیت و نوع مناسب نیاز خواهید داشت.

ما در اینجا خلاصه ای از ویژگی های محصولات اکستنشن مژه را تهیه کرده ایم تا در انتخاب بهترین گزینه برای شما و مشتریانتان اوقات راحتی داشته باشید.

 

1.   انواع مختلف اکستنشن مژه

انتخاب گسترده ای از گزینه ها و سبک های کشش مژه وجود دارد و ما به شما کمک می کنیم تا انواع مناسب مژه های مژه را از مجموعه مژه های BL انتخاب کنید.

 

2.   چسب اکستنشن

چسب مژه معمولا از مواد زیر ساخته شده است:

90 ~ 95٪ سیانوآکریلات

5 ~ 10٪ از ترکیبات پیچیده مانند تثبیت کننده ، غلیظ کننده ، شتاب دهنده سخت کننده ، رنگ دهنده و غیره

NB! در انواع چسب های کشنده مژه از سیانوآکریلات استفاده می شود که تنها یک جز component است که می تواند تحت شرایط واقعی سخت شود.

هیچ چسب جایگزین دیگری وجود ندارد که بتواند جایگزین نگهداری و چسبندگی چسب اکستنشن مژه فعلی شود.

 

3.   پرایمر

وقتی صحبت از مراقبت های قبل و بعد از مراقبت می شود ، معتقدیم که تمرکز باید بر روی هر چیز طبیعی باشد. فلسفه جامع زیبایی به عنوان یک شرکت کره ای ، منطقی است که ما باید آن را منطبق کنیم. به همین دلیل است که ما در بهبود شرایط از داخل و خارج جدی هستیم.

ملایم بودن قبل و بعد از مراقبت برای مژه های طبیعی سالم ضروری است. ما می خواهیم از چسب های مناسب برای آب و هوای مختلف ، انواع مژه ها و تکنیک ها برای دستیابی به مواد ممتد مژه با محصولات مراقبت های قبل و بعد از مراقبت که مملو از مواد طبیعی هستند پشتیبانی کنیم.

 

   پرایمر مژه چیست؟

آغازگر مژه مانده مواد آرایشی ، روغن و گرد و غبار را از مژه های مشتری قبل از استفاده از اکستنشن مژه پاک می کند. این روش تمیز کردن قبل از استفاده ، چسبندگی را بهبود می بخشد ، زمان ماندگاری را افزایش می دهد و رضایت مشتری را افزایش می دهد.

 

آغازگر مژه حاوی آلانتوئین است که عصاره ای از مواد طبیعی گیاهی است و به عنوان خاصیت ضدعفونی کننده و جوان سازی سلول شناخته شده است. استفاده از آن باعث ایجاد مژه های طبیعی سالم می شود و آسیب مژه را به حداقل می رساند.

 

4.   ریموور

پاک کننده مژه یک کار جدی است. آنها بخشی اساسی از مواد اضافی مژه هستند ، اما لازم است بدانید که مژه های پاک کننده فقط برای افراد حرفه ای آموزش دیده و دارای مجوز هستند. لطفاً فقط در صورت آموزش صحیح استفاده از روش مایع سازی مژه ، خرید کنید. به هیچ عنوان از پاک کننده استفاده نمی شود.

سه نوع ریموور مژه وجود دارد:

·         ریموور ژل

·         ریموور کرم

·         ریموور مایع

 

5.   پاک کننده فوم اکستنشن مژه

پاک کننده مژه بدون روغن برای حمام مژه، فوق العاده ملایم و ایمن برای چشم ها، به تمیز مژه ها پس از کشیدن کمک می کند.

می توان با خیال راحت هر روز روی مژه ها با یا بدون پسوند استفاده کرد. مژه ها را تمیز و سالم نگه می دارد بدون اینکه پیوند کشش مژه به خطر بیفتد. یک محصول خرده فروشی عالی ، که به عنوان یک راه حل مراقبت های بعدی به شما کمک می کند تا به مشتریان خود در حفظ زیبایی و زیبایی مژه های جدید خود کمک کند.

 

6.   پد زیر چشم

هر بار که مژه ها را انجام می دهید به وصله های چشم نیاز دارید. پد های ژل مژه ، مژه های تحتانی را محکم در جای خود محکم می کنند تا استفاده از آن تمیز و کارآمد باشد.

پوست زیر چشم ما حساس ترین قسمت پوست ما است و تکه های چشم از آن در طی فرایند مژه محافظت می کنند.

شکل پد ژل کاملاً به چشم انسان خط می زند و تجربه آرامش بخش تری نسبت به استفاده از نوار به تنهایی فراهم می کند. پد های چشم مملو از رطوبت و مواد مغذی است که باعث خوشبویی چشم مشتری می شود و جلوه ای دلپذیر و خنک کننده را ایجاد می کند.

ماسک های زیر چشم BL به بهبود چین و چروک ، سیاهی حلقه و پف دور چشم کمک می کنند. تفاوت را بلافاصله مشاهده خواهید کرد - ظاهری صاف ، روشن و جوان تر. با استفاده منظم ، نتایج طولانی تر می شوند.

۱۰ ترفند ساده و کاربردی برای آرایش عروش

 در این مطلب با آموزشگاه آرایشگری دترلند، بهترین آموزشگاه آرایشگری زنانه در تهران همراه باشید. راهنمایی های زیر شما را با  نکات مربوط به آرایش عروس آشنا می کند.

آموزشگاه آرایشگری دترلند با مجوز فنی حرفه ای و با ضمانت یادگیری حرفه ای برای ورود به بازار کار در رشته های آرایشگری، دوره های مختلفی مانند دوره آموزش آرایش عروس ، دوره آموزش پلکسر ،  آموزش انواع رنگ مو و .... را برگزار می‌کند. برای اطلاعات بیشتر به سایت deterland.com مراجعه کنید.

عروسی شما مهمترین روز زندگی شماست. و البته موارد بسیاری وجود دارد که می خواهید اطمینان حاصل کنید که در روز بزرگ کاملاً انجام شده اند - از چیدمان صندلی ها و موسیقی گرفته تا پذیرایی و دکوراسیون. به طور طبیعی ، برخی از جنبه های برنامه ریزی به طور غیر منتظره ای در صندلی عقب قرار می گیرند ، از جمله آرایش روز عروسی شما. اما ، بیایید زیبایی عروس خود را به بالای لیست برگردانیم (حتی اگر فقط برای مدت کوتاهی باشد).

 نکات مهم درباره آرایش عروس

۱. به فصلی که عروسی خود را برگزار میکنید توجه کنید

امبر دردن آرایشگر مشهور می گوید: "یک عروس باید کاملاً انتخاب پایه و اساس خود را با عناصری که برای عروسی اش در نظر گرفته باشد ، تنظیم کند." "اگر زمستان است ، شما پی می خواهید که خیلی خشک یا مسطح به نظر نرسد ... اگر تابستان باشد چیزی را نمی خواهید که خیلی سریع براق شود. اگر عروسی شما از روز تا شب برگزار شود ، چیزی را انتخاب کنید بلند پوشیدن "

 

۲. یک رژ لب در آن احساس راحتی می کنید انتخاب کنید

النا میگلینو ، سفیر زیبایی و اسمیت ، می گوید: "لب بسیار مهم است." "من همیشه به عروسهایم می گویم که مدتی را در پیشخوان آرایش بگذرانند و همه سایه های ممکن را امتحان کنند و" وقتی می دانید ، می دانید! "

 

۳. قبل از روز عروسی آب زیادی بنوشید

این نکته زیبایی نکته ای است که باید در تمام طول سال دنبال کنید ، اما با نزدیک شدن به روز عروسی از اهمیت بیشتری برخوردار است. میگلینو می گوید: "پوست مرطوب بهترین استفاده از آرایش را به شما می دهد."

 

۴. یک آرایش آزمایشی داشته باشید

تبی کاستو ، آرایشگر می گوید: "بیشتر هنرمندان آرایش گر آزاد به طور آزمایشی عروس را به روز عروسی ارائه می دهند." "این محاکمه بسیار مهم است. هم برای آرایشگر و هم برای شما. داشتن فرصتی برای امتحان ظاهر متفاوت به این معنی است که در روزی که از داشتن ظاهری که برای شما مناسب است احساس اعتماد به نفس و خوشبختی خواهید کرد. و دوام خواهد داشت. "

 

۵. از محصولات ضد آب استفاده کنید

"همه چیز ضد آب است!" میگلینو می گوید. "و اگر پاره می شوید ، سعی کنید یک مخلوط کن زیبایی برای پاک کردن در دسترس داشته باشید. این محصول به جای ترک رگه ها یا پاک کردن محصول ، آن را به پوست فشار می دهد."

 

۶. تعادل را در چهره خود پیدا کنید

مین مین ما ، آرایشگر مستقر در NYC ، می گوید: "اگر به دنبال ظاهری دودی هستید ، آرایش پوست را کم رنگ کنید و رنگ طبیعی لب را انتخاب کنید." "برای لبهای پررنگ ، آرایش پوست را نیز روشن کنید. من ترجیح می دهم از یک رژ لب مات استفاده کنم ، زیرا ماندگاری آن بیشتر است و به نگهداری کمتری نیاز دارد.

 

۷. در طول روز عروسی چند محصول ارایشی را در دسترس خود داشته باشید

لوئیس می گوید: "من همیشه عروسم را با رژ لب و کاغذهای پاک کننده ترک می کنم." "کاغذهای پودر یا شفاف شفاف برای درخشش کلیدی ترین نکته برای نگه داشتن آن است."

 

۸. اطمینان حاصل کنید که کرم پودر با پوست شما مطابقت کامل دارد

میگلینو می گوید: "پایه شما باید تا آنجا که ممکن است به رنگ پوست یا صدای گردن شما نزدیک باشد." "آن روز بدون توقف از شما عکس گرفته می شود و آخرین چیزی که می خواهید این است که صورت و گردن شما مطابقت نداشته باشد."

 

۹. قبل از اینکه خودتان را برنزه کنید ، از مرطوب کننده استفاده کنید

سوفی ایوانز ، Tanner مشهور سنت تروپز می گوید: "سلاح مخفی شما هنگام استفاده از برنزه کننده خود استفاده از مرطوب کننده به عنوان یک مانع است." "قبل از استفاده در مناطق دارای مشکل اعمال کنید تا تیره نشوند (این همیشه آرنج ، زانو ، دست ، پا ، هر منطقه خشک شدید است).

 

هرگز کل بدن را مرطوب نکنید ، زیرا باعث کاهش رنگ برنزه شدن شما می شود. ما همچنین از مرطوب کننده برای مخلوط شدن در اطراف مچ دست ، پشت پاشنه و اطراف خط مو استفاده می کنیم تا برنزه شدن طبیعی به نظر برسد. قهوهای مایل به زرد رنگ شما و مرطوب کننده آب شماست بنابراین ما برای کمال ترکیب شده و محو می شویم. "

 

۱۰. از یک محصول سفید کننده دندان استفاده کنید

میگلینو می گوید: "لبخند چیزی است که آن روز بر تن خواهید کرد و شما سفید مروارید خود را سفید می خواهید." بسته به محصول ، حداقل چند ماه قبل از روز بزرگ می خواهید از سفید کردن دندان استفاده کنید.

صفحه قبل 1 صفحه بعد