x تبلیغات
آموزشگاه آرایشگری

۵ روش برای پوشاندن و رنگ کردن ابروهای سفید

 رنگ کردن موهای سفید

در این مطلب با آموزشگاه آرایشگری دترلند، بهترین آموزشگاه آرایشگری زنانه در تهران همراه باشید. راهنمایی های زیر شما را با  نکات مربوط به رنگ کردن ابروهای سفید آشنا می کند.

آموزشگاه آرایشگری دترلند با مجوز فنی حرفه ای و با ضمانت یادگیری حرفه ای برای ورود به بازار کار در رشته های آرایشگری، دوره های مختلفی مانند آموزش لیفت مژه، آموزش کراتین صافی مو ، آموزش گریم و خودآرایی و .... را برگزار می‌کند.

در 55 سالگی خوش شانس بودم که موهایم خیلی خاکستری نبود. با این حال ، ابروهای من مسئله دیگری بودند - آنها حدود 50٪ خاکستری بودند و احساس پیری در من ایجاد می کرد. از اوایل 50 سالگی من در پیشخوان لوازم آرایشی و اینترنتی بدنبال بهترین روش برای پوشاندن ابروهای خاکستری بوده ام. طی ده سال گذشته ، همه تکنیک های زیر را امتحان کرده ام.

 

5 روش برای پوشاندن ابروهای سفید

1- تار موهای سفید را بکنید

وقتی برای اولین بار موهای خاکستری دیدم ، آنها را بیرون آوردم. مشکل؟ من اغلب موارد تاریک را نیز بیرون می کشیدم. این ناامیدکننده بود و با بزرگتر شدن غیر عملی شد و موهای تیره زیادی باقی نماند! با این حال ، اگر فقط چند مورد سفید دارید ، این آسان است. در اینجا نکات من است:

·         از موچین های خوب استفاده کنید: وقتی من موچینی کاملاً نوک تیز پیدا کردم که به من کمک می کرد فقط موهایی را که می خواستم از آن جدا کنم ، بهتر کار می کرد.

·         بدترین موهای سفید را انتخاب کنید: حتی اگر بیشتر موهای خاکستری را بیرون نمی کشم ، اما اگر موهای سفید برجسته و برجسته را بیرون بیاورم ، این کمک می کند. یا شاید این فقط حالم را بهتر کند!

2- مداد ابرو

وقتی موهای سفید زیادی برای برداشتن داشتم ، مادرم پیشنهاد کرد از یک مداد سایه چشم نرم استفاده کنید.

·         سایه چشم در مقابل مداد ابرو: البته محصولاتی وجود دارد به نام "مداد ابرو" که می توانید امتحان کنید. با این حال ، به نظر من هدف بسیاری از اینها رنگ آمیزی پوست پشت موها است. استفاده از مداد سایه چشم با پوشاندن آنها با پودر روغنی موها را رنگ می کند. خیلی بهتر از آنچه انتظار داشتم کار می کند.

·         خط چشم: برای ظاهری واقعاً چشمگیر ، می توانید خط چشم مایع را امتحان کنید. این متناسب با سبک من نیست ، اما این ممکن است یک روش خوب باشد ، مخصوصاً برای یک شب بیرون رفتن.

·         سریع و آسان: من مارک های مختلفی را امتحان کردم اما متوجه شدم که مداد ابرو NYX بهترین عملکرد را دارد. در حقیقت ، به نظر من به نوعی معجزه آسا است که چگونه می تواند موهای سفید من را از بین ببرد ، آن را از بین ببرید. حتی اگر موهای ابرویم سیاه است اما از قهوه ای متوسط ​​استفاده کردم و خوب هم کار کرد.

 

3- ریمل بزنید

این یک رفع فوق العاده آسان است زیرا احتمالاً از قبل ریمل مژه و ابرو دارید که می توانید استفاده کنید. همچنین شستن آن آسان است و اگر دوست ندارید چگونه به نظر برسد دوباره امتحان کنید. برای انجام این کار ، فقط قبل یا بعد از انجام مژه ها ، ریمل را از طریق ابرو مسواک بزنید. اگر از ریمل ضد آب استفاده می کنید ، برخلاف رنگ موقت ، هنگام شنا دوام می آورد.

تنها مشکل تمایل به لکه زدن کمی روی پوست اطراف ابرو است ، به خصوص اگر ریمل مژه و ابرو جدید باشد. همچنین اگر مانند من موهای پرپشت ابرو داشته باشید تمایل به کمی گرفتگی دارد. حتی در این صورت ، من حدود یک سال از این روش استفاده کردم در حالی که برای چیز دیگری شکار می کردم. علاوه بر این ، هنگامی که از درب بیرون می روم یا در این بین دارم می میرم ابروهایم را می کشم ، من اغلب این را به عنوان یک راه حل سریع استفاده می کنم.

 

4- از محصولات رنگ ریشه ابرو استفاده کنید

مزایای این محصولات عبارتند از:

استفاده از آن آسان: این رنگ دقیقاً مانند ریمل قابل مسواک زدن است و اگر آن را مرطوب نکنید کل روز طول می کشد. اگر صورت خود را بشویید یا به شنا بروید ، دیگر از بین رفته است ، اما اگر آن را خیس نکنید ، تمام روز ابرو خواهید داشت.

طبیعی به نظر می رسد: بهترین قسمت این محصول نازک بودن آن نسبت به ریمل مژه و ابرو است ، بنابراین ابروهای شما طبیعی تر به نظر می رسند. اگر مراقب باشم هنگام شستن صورتم آنها را لمس نکنم ، این یک شب طول می کشد.

برای لمس کردن خوب است: بعد از شروع استفاده از یک محصول دائمی ، هنوز متوجه شدم که برای لمس کردن و افزودن کمی رنگ به رنگ آن به این نیاز دارم.

یک برس به فرم بهتر کمک می کند: من همچنین از قلم مو استفاده می کنم تا فقط جلوی ابروهایم را بگیرم و جلوه آنها را قبل از رفتن به روزم خوب کنم.

 

5- از رنگ دائمی استفاده کنید

در حالی که من هنوز از روش های دیگر در بین درمان ها استفاده می کنم ، اکنون تقریباً هر ماه یک بار از رنگ دائمی استفاده می کنم. من بیش از 5 سال است که از رنگ دائمی استفاده می کنم و فقط دو کیت خریده ام. من بیش از دو سال پیش این کیت رنگی را خریداری کردم و هنوز حدود شش ماه مانده است. این ارزان تر از ریمل است!

۳ روش خانگی برای ساخت اسپری محافظ حرارتی

اسپری محافظ حرارتی مو 

 

در این مطلب با آموزشگاه آرایشگری دترلند، بهترین آموزشگاه آرایشگری زنانه در تهران همراه باشید. راهنمایی های زیر شما را با  نحوه ساخت اسپری محافظ حرارتی مو آشنا می کند.

آموزشگاه آرایشگری دترلند با مجوز فنی حرفه ای و با ضمانت یادگیری حرفه ای برای ورود به بازار کار در رشته های آرایشگری، دوره های مختلفی مانند آموزش کراتینه مو، آموزش گریم و میکاپ ، آموزش پلکسر و .... را برگزار می‌کند.

مراقبت از مو فوق العاده مهم است ، اما گاهی اوقات می تواند مانند یک لیست کار بارگذاری شده احساس شود. اگر موهای خود را رنگ کنیم ، برای ماندگاری به شامپوهای مخصوصی نیاز داریم. اگر از مقدار زیادی شامپوی خشک استفاده می کنیم ، برای از بین بردن تجمع به اسکراب پوست سر نیاز داریم. و اگر ما از ابزارهای گرم برای رام کردن و سبک کردن رشته های خود استفاده می کنیم ، به یک محافظ برای کمک به ما در جلوگیری از آسیب های طولانی مدت نیاز داریم. خوب ، ما خبرهای خوبی را منتشر کرده ایم: به نظر می رسد شما ممکن است آنچه را که برای محافظت از رشته های خود درست در زیر بینی (مانند داخل ، شربت خانه) قرار دارید ، محافظت کنید.

 

بسیاری از روغن هایی که با آنها می پزیم می توانند برای محافظت از موهای ما در برابر گرمای اعمال شده هنگام حالت دادن استفاده شوند. در حالی که بعضی از روغن ها به بهترین وجه در بعضی موهای خاص بیش از سایرین مورد استفاده قرار می گیرند ، اما استفاده از روغن هایی که قبلاً در خانه داشته اید جایگزین طبیعی تری برای محافظت کننده های حرارت شماست و به عنوان یک فروشگاه با تعداد زیادی فواید اضافی به شما کمک می کند تا به خوبی گرد شوید. روال مراقبت از مو. آزمایش با مواد محافظ خانگی باید تصمیمی آگاهانه باشد - در صورت استفاده نادرست ، می تواند آسیب جدی وارد کند - به همین دلیل است که ما برای راهنمایی شما به دنبال یک مشاور متخصص مغز و اعصاب هستیم. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مزایای جایگزینی انبوهی از محصولات مو با یکی از این گزینه های محافظت کننده در برابر حرارت خانگی ، ادامه مطلب را بخوانید.

 

ملاحظات ایمنی و کارایی

هدف هر ماده محافظ حرارتی کاهش میزان آسیب وارد شده توسط گرمای اعمال شده است. هنگامی كه ما از ابزارهای گرمایشی استفاده می كنیم ، آنها با از بین بردن پیوندهای هیدروژن ، روغن و پروتئین های طبیعی آن را از بین می برند." از محافظ های حرارتی به عنوان سدی استفاده می شود که سطح ساقه مو را می پوشاند و به آن یک لایه محافظتی اضافه می دهد ، اجازه می دهد گرما به جای یک باره ، به آرامی نفوذ کند.

 

به طور خلاصه ، محافظ های حرارتی خانگی می توانند با مقابله همزمان با چندین مشکل مو ، گزینه ای کاملاً موثر و جامع برای رشته های شما باشند ، اما شما باید با توجه به نوع مو و درجه حرارت لازم برای ظاهر دلخواه ، از آنها با دقت و مناسب استفاده کنید. با این کار ، ادامه مطالعه روغنهایی را که میتوانید در خانه به عنوان ضد حرارت استفاده کنید ، ادامه دهید.

 

1- روغن نارگیل

روغن نارگیل به عنوان خاصیت تهویه و همچنین درزگیر کار می کند. این ماده می تواند آسیب های موجود در مو را ترمیم کند زیرا در واقع به جای پوشاندن قسمت خارجی شافت ، از طریق ساقه مو نفوذ می کند ، مانند بسیاری دیگر از محافظ های موجود در بازار. این روغن نه تنها می تواند موها را صاف کرده و موخوره را حفظ کند بلکه باعث می شود موهای شما بسیار نرمتر شود.

نحوه تهیه

برای استفاده صحیح به عنوان محافظ گرما ، 1 قاشق چای خوری روغن نارگیل را ذوب کرده و سپس با افزودن 3/4 فنجان آب آن را رقیق کنید. مخلوط را در یک بطری اسپری بریزید و قبل از هر استفاده خوب تکان دهید. همیشه بهتر است این فرمول را روی موهای خیس استفاده کنید و همه آن را در قسمت میانی شافت تا انتها و دور از پوست سر نگه دارید. سمپاشی این ماده محافظ برای خشک شدن مو و یا قرار دادن آن در هر جایی نزدیک ریشه می تواند مو را چرب نشان دهد ، که می خواهید در رشته های ظریف که به راحتی وزن می شوند مراقب باشید.

 

2- روغن آووکادو

یکی از مزایای منحصر به فرد استفاده از روغن آووکادو به عنوان پایه محافظ حرارت DIY این است که از مو در برابر هرگونه گرما محافظت می کند: گرما از ابزار داغ شما اما همچنین گرمای طبیعی از آفتاب گرفتن. فقط به دلیل این هدیه ، روغن آووکادو یک گزینه محافظ عالی برای موهای رنگ شده یا موهای سفید است. همچنین دود آن بسیار زیاد 520 درجه است ، و این گزینه ای مناسب برای هر نوع تراکم یا بافت مو است.

نحوه تهیه

برای استفاده از روغن آووکادو به عنوان پایه محافظت کننده گرمای DIY خود ، 1 قاشق غذاخوری روغن را با حداقل 1 فنجان آب در یک بطری اسپری مخلوط کنید و قبل از هر بار استفاده را به شدت تکان دهید. بگذارید در صورت امکان کمی هوا خشک شود تا فقط قبل از استفاده یا قرار گرفتن در معرض هرگونه گرما ، روغن آن جا بیفتد.

روغن آووکادو بسیار سبک وزن است بنابراین در رشته های ظریف احساس سنگینی ایجاد نمی کند. همچنین سرشار از ویتامین E است که دارای خواص آنتی اکسیدانی است که اگر روی پوست سر نیز استفاده شود می تواند به رشد مو کمک کند. از هر نوع مویی که دارید ، این روغن محافظ را در حالی که مو هنوز مرطوب است بمالید و به آن زمان دهید تا فرو برود.

 

3- روغن آفتابگردان

روغن آفتابگردان دارای دود زیاد است و آن را به گزینه ای مناسب برای بافتهای ضخیم و ضخیم تبدیل می کند. این روغن با نقطه دود 440 درجه می تواند در قسمت انتهایی اکثر ابزارهای گرم بدون سوختن مقاومت کند.

رسانایی گرمایی روغن آفتابگردان به همان روشی عمل می کند که سیلیکون با پوشاندن قسمت خارجی ساقه مو کار می کند. تفاوت این است که این روغن دارای خواص نرم کنندگی است که از طریق قشر مو نفوذ می کند ، به عنوان نرم کننده عمل می کند و رشته های بسیار نرم ایجاد می کند. روغن آفتابگردان سرشار از ویتامین E ، آنتی اکسیدان ها و اسیدهای چرب ضروری است که با ادامه استفاده از آن می توان به سالم نگه داشتن و تقویت مو کمک کرد.

نحوه تهیه

1 قاشق غذاخوری روغن آفتابگردان را با 2 فنجان آب رقیق کرده و برای پخش در یک بطری اسپری بریزید. مانند اکثر این فرمول ها ، شما می خواهید موهای مرطوب را بمالید و کمی وقت بگذارید تا موها را تنظیم کند ، فقط برای شاخه های میانی و انتهای آن برای اهداف محافظ حرارت استفاده کنید.

راهنمایی های ضروری برای کوتاه کردن موی کودک برای اولین بار

 

 

در این مطلب با آموزشگاه آرایشگری دترلند، بهترین آموزشگاه آرایشگری زنانه در تهران همراه باشید. راهنمایی های زیر شما را با  نکات مربوط به اولین کوتاهی موی کودکتان آشنا می کند.

آموزشگاه آرایشگری دترلند با مجوز فنی حرفه ای و با ضمانت یادگیری حرفه ای برای ورود به بازار کار در رشته های آرایشگری، دوره های مختلفی مانند آموزش پاکسازی پوست، آموزش بافت ، آموزش آرایش زنانه و .... را برگزار می‌کند.

اگر یک بچه کوچک دارید و هنوز هیجان (یا وحشت) اولین مدل موی کودک خود را تجربه نکرده اید ، نگران نباشید. ما برخی از نکات را برای کمک به شما در زنده ماندن از کل روند جمع آوری کرده ایم ، امیدوارم اشک ریخته شده از همه طرف های درگیر به حداقل برسد. (بله ، مادر ، این شامل شما هم می شود.) بنابراین اگر فکر می کنید که به آن موقعیت مهم نزدیک شده اید ، برای کمک به کاهش استرس این نقطه عطف ، ادامه مطلب را بخوانید.

هیچ سن خاصی برای اولین اصلاح مو توصیه نمی شود ، این سن می تواند به طور متوسط ​​بین 6 ماه تا 2 سال باشد. برخی از نوزادان با موهای زیادی به دنیا می آیند و ممکن است زودتر از دیگران آماده شوند و بعضی از والدین تصمیم می گیرند که اولین مدل مو را تا کودکی رشد دهند. وضعیت هرچه که باشد ، بیایید اولین مرحله از اولین سفر با مدل مو را بررسی کنیم.

 

تصمیم گیری در مورد آماده بودن شما (و کودک)

اتفاق می افتد آنها خیلی سریع رشد می کنند. شما در حال ثبت "اولین" و نقاط عطف - اولین غذاها ، نشستن ، خزیدن ، غبغب ، اولین کلمات - تمام خاطرات مهیجی هستید که می خواهید به موقع منجمد کرده و در آینده به آنها نگاه کنید. با تمام این موارد برای همگام شدن ، ممکن است شما (خواه هدفمند یا نه) نیاز به اولین مدل موی کودک خود را نادیده گرفته باشید.

 

در اینجا برخی علائم وجود دارد که می تواند نشان دهنده زمان اولین کوتاهی مو باشد:

موهای جلوی چشمان کودک شما بلند شده است

اگر به نظر می رسد کودک شما از رشد بیش از حد مو ناراحت است و سعی دارد آن را کنار بگذارد ، یا اگر رنگ چشمان او را به دلیل قفل های طولانی فراموش کرده اید ، احتمالاً وقت آن رسیده است. اجازه ندهید کودک شما به وضعیت "پسر عموی خود" برسد.

 

در نگهداری از آن مشکلی دارید

آیا شما موهای کودک خود را بچینید ، شانه کنید و حالت دهید بیش از این است که صبح ها خود را آماده کنید؟ یا آیا kiddo شما به این روند به عنوان شکنجه نگاه می کند؟

 

رشد موها به صورت کوتاه و بلند است

گاهی اوقات نواحی مختلف سر سریعتر از قسمت های دیگر مو رشد می کنند. وقتی این اتفاق می افتد ، می توانید کفال را در آغوش بگیرید یا با کمک یک آرایشگر آن را تحت کنترل درآورید.

 

موها بیش از حد بلند شده اند

وقتی موها بیش از حد طولانی و سفت و سخت می شوند (به خصوص موهای ریز و بچه گانه) ، برای رفع موهای قدیمی با استفاده از مو نمی توانید کارهای زیادی انجام دهید. اگر کودک شما بالهای خود را روی سرش بزرگ کرده است یا به نظر می رسد که کلاه گیس بد دهه 80 پوشیده است ، ممکن است کوتاهی مو راه حل مناسبی باشد.

آماده شدن برای سالن

هنگامی که تصمیم گرفتید زمان مناسب است ، چند کار وجود دارد که می توانید کودک خود را برای اولین مدل مو آماده کنید. بسته به سن کودک شما ، ممکن است برخی از (یا همه) این نکات مفید را در آن بگنجانید:

روال کار را در خانه انجام دهید

مدل موی خود را در زمان بازی منظم قرار دهید ، این کار را با شنل ، اسپریتز آب ، قیچی ایمنی (یا خیالی) و صندلی مخصوص انجام دهید. آشنایی کودک با این مراحل کار ، استرس تجربه واقعی را کاهش می دهد.

 

زمان بندی بسیار مهم است

اطمینان حاصل کنید که زمان کوتاهی مو را وقتی انجام می دهید که کودک شما احتمالاً خوشحال و بازیگوش باشد ، گرسنه و خسته نباشد. در حالی که نمی توانید خلق و خوی آنها را با دقت کامل پیش بینی کنید ، اما اجتناب از اوقات "دشوار" روز به جلوگیری از فروپاشی کمک می کند.

 

اجازه دهید چشم کودک شما به محیط عادت کند

کمی زود به سالن مراجعه کنید تا کودک شما ببیند که دیگران موهایشان را کوتاه می کنند یا به آنها اجازه دهید کار شما را انجام دهند. دیدن سایر افراد در همان شرایط به کودک شما اطمینان می دهد که مردم از صندلی آرایشگر زنده مانده اند.

 

وسایل سرگرمی کودک خود را همراه داشته باشید

قصد داشته باشید که تنقلات ، یک اسباب بازی مورد علاقه ، پستانک ، دستگاه تلفن همراه یا حتی یکی دیگر از اعضای خانواده را به همراه داشته باشید تا کودک شما در هنگام اصلاح موهای خود را آرام و سرگرم نگه دارد. این به آنها کمک می کند تا برای آرایشگر ثابت بمانند و به شما فرصتی برای ثبت عکس های به یاد ماندنی می دهد.

نگه داشتن یا نگه نداشتن؟ زودتر از موعد تصمیم بگیرید اگر می خواهید قفل موی فرزندتان را از اولین برش نگه دارید. چه بخواهید یک صفحه دفترچه یادداشت را به آن اختصاص دهید ، آن را در یک پاکت ذخیره کنید یا فقط به موهای اضافی بگویید "خداحافظ" ، باید کمی فکر کنید.

 

در طول کوتاهی مو

شما تا آنجا که می توانید بهترین آماده سازی را دارید ، اکنون روز بزرگ اینجاست. خونسردی خود را حفظ کنید و این نکات را که منجر به بازدید از سالن و هنگام آن می شود بخاطر داشته باشید:

 

آرام باشید و مثبت باشید

کودک شما به احتمال زیاد نگرش و احساسات شما را درمورد موهای قریب الوقوع انتخاب می کند. استرس یا احساساتی بودن بیش از حد باعث بدتر شدن اوضاع می شود. نفس عمیق بکشید ، به یاد داشته باشید که این یک نقطه عطف مهیج است و شما باید از به اشتراک گذاشتن این تجربه با فرزند خود لذت ببرید. همچنین به یاد داشته باشید که آنها ممکن است به آرامش نیاز داشته باشند - پیشنهاد دهید کودک خود را بگیرید ، یک حیوان پر شده ، مکنده یا هر چیز دیگری به او بدهید که باعث آرامش بیشتر او شود.

 

آن را به یک بازی تبدیل کنید

اگر کوچولوی شما احساسات مثبت شما را به اشتراک نمی گذارد ، تجربه این کار را به یک بازی تبدیل کنید ، ببینید چه مدت می تواند بی حرکت بنشیند. برای بچه های کوچکتر ، آنها را با چهره های خنده دار یا یک اسباب بازی جالب منحرف کنید.

واقع بین باشید

اگر کودک شما بسیار پرانرژی است و به سختی نشسته است ، ممکن است بخواهید برش و سبکی را انتخاب کنید که نگهداری آن آسان باشد. آرایشگر شما می تواند برخی از گزینه های کم نگهداری را توصیه کند.

صفحه قبل 1 صفحه بعد